Roland Svensson ömänniskan med färglitografi
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SVENSSON, Roland. "Isvinter", Ransmora, färglitografi, signerad, 21x55 cm, TILLSAMMANS MED BOKEN: Sörensson, Ulf. Roland Svensson ömänniskan. Stockholm (Max Ström) 2010. Stor folio.
Rött halvfranskt band. Inlagd i fodrad pappkassett. Bibliofilupplaga tryckt i endast 15 exemplar, detta nr 2, signerad av författaren.
155613
2012-11-08