Roland Svensson ömänniskan med färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVENSSON, Roland. "Isvinter", Ransmora, färglitografi, signerad, 21x55 cm, TILLSAMMANS MED BOKEN: Sörensson, Ulf. Roland Svensson ömänniskan. Stockholm (Max Ström) 2010. Stor folio.
Rött halvfranskt band. Inlagd i fodrad pappkassett. Bibliofilupplaga tryckt i endast 15 exemplar, detta nr 2, signerad av författaren.

155613

2012-11-08