Roland Svensson färglitografi
Valmis
2012-11-05
155620
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vårnatt", signerad Roland S., 51/260, färglitografi, 31x45 cm