Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vårnatt", signerad Roland S., 51/260, färglitografi, 31x45 cm

155620

2012-11-05