Allan Egnell oljemålning

Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning
Allan Egnell oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EGNELL, Allan (1884-1960): Engelbrekt i Vadstena, signerad, olja på duk, 70x100 cm

lagningar

155624

2012-11-04