Severin Nilsson olja

Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja
Severin Nilsson olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILSSON, Severin (1849-1918): Kustlandskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 32x62 cm

155681

2012-11-06