Eric Hallström oljemålning
2012-11-05
155691
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): "Ryfjället", signerad Eric Hallström, olja på pannå, 32x42 cm