Signerad teckning av Gunnar Löberg
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALL, BENGT V. Gunnar Löberg. Det förbisedda geniet. Stockholm 1952.
Liten folio. 1 inklistrad signerad originalteckning 132x92 mm. Kol. o.a. planscher.
Lätt nött något solkigt orignalhperg. Mecenatupplaga tryckt i X numrerade exemplar, detta nummer V.
155703
2012-12-17