Signerad teckning av Gunnar Löberg

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALL, BENGT V. Gunnar Löberg. Det förbisedda geniet. Stockholm 1952.
Liten folio. 1 inklistrad signerad originalteckning 132x92 mm. Kol. o.a. planscher.
Lätt nött något solkigt orignalhperg. Mecenatupplaga tryckt i X numrerade exemplar, detta nummer V.

155703

2012-12-17