Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STACKELBERG, Karin (1877-1957): I vaggan, signerad och daterad Karin Stackelberg 1915, olja på pannå, 13x18 cm
155717
2012-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här