Karin Stackelberg, olja

Karin Stackelberg, olja
Karin Stackelberg, olja
Karin Stackelberg, olja
Karin Stackelberg, olja

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STACKELBERG, Karin (1877-1957): I vaggan, signerad och daterad Karin Stackelberg 1915, olja på pannå, 13x18 cm

155717

2012-11-04