Hund i vattenbryn oljemålning

Hund i vattenbryn oljemålning
Hund i vattenbryn oljemålning
Hund i vattenbryn oljemålning
Hund i vattenbryn oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hund i vattenbryn, monogramsignerad och daterad -87, olja på duk, 22x30 cm

155733

2012-11-05