Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DALAHÄSTAR, 3 st, höjd 7-18 cm, varav en märkt ?utställningen 19?
Zustandsbeschreibung
Skador och lagningar
155761
2012-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner