Bert Johnny Nilsson olja
Closed
2012-11-06
155762
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
NILSSON, Bert Johnny (född 1934): Komposition, signerad, olja på duk, 80x50 cm
Dukslitage längs ramkant, hål