Bert Johnny Nilsson olja

Bert Johnny Nilsson olja
Bert Johnny Nilsson olja
Bert Johnny Nilsson olja
Bert Johnny Nilsson olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSSON, Bert Johnny (född 1934): Komposition, signerad, olja på duk, 80x50 cm

Dukslitage längs ramkant, hål

155762

2012-11-06