Rysk konstnär oljemålning
Closed
2012-11-06
155796
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
RYSK KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, bär signatur, daterad 1990, olja på duk, 75x80 cm