Rysk konstnär oljemålning

Rysk konstnär oljemålning
Rysk konstnär oljemålning
Rysk konstnär oljemålning
Rysk konstnär oljemålning
Rysk konstnär oljemålning
Rysk konstnär oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RYSK KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, bär signatur, daterad 1990, olja på duk, 75x80 cm

155796

2012-11-06