Rysk konstnär oljemålning

Rysk konstnär oljemålning
Rysk konstnär oljemålning
Rysk konstnär oljemålning
Rysk konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RYSK KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av järnvägstjänsteman, signerad och daterad a tergo Ahtoxhh 1982 , olja på pannå, 82x69,5 cm

Smärre färgbortfall och repor

155809

2012-11-06