Spegel gustaviansk förgylld
Vollendet
2012-11-04
155811
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SPEGEL, gustaviansk, förgylld, 80x37 cm
Lagningar, torrsprickor