Spegel gustaviansk förgylld

Spegel gustaviansk förgylld
Spegel gustaviansk förgylld
Spegel gustaviansk förgylld
Spegel gustaviansk förgylld

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, förgylld, 80x37 cm

Lagningar, torrsprickor

155811

2012-11-04