Rysk konstnär oljemålning
Vollendet
2012-11-06
155817
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
RYSK KONSTNÄR (1900-tal): Kubistisk komposition med kvinna, bär signatur, daterad 1990 a tergo, olja på duk, 100x75 cm
Färgbortfall