Lili de Faramond stilleben i juletid

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FARAMOND, Lili de (1900-1992): Stilleben i juletid, signerad, olja på duk, 45x61 cm

155822

2012-11-04