Lena Svedberg kolteckning

Lena Svedberg kolteckning
Lena Svedberg kolteckning
Lena Svedberg kolteckning
Lena Svedberg kolteckning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEDBERG, Lena (1946-1972): Barnporträtt, signerad och daterad Lena -64, kol på papper, 49x39 cm

155830

2012-11-06