Lena Svedberg blandteknik

Lena Svedberg blandteknik
Lena Svedberg blandteknik
Lena Svedberg blandteknik
Lena Svedberg blandteknik

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVEDBERG, Lena (1946-1972): "MAO", signerad Lena Svedberg, blandteknik/collage, 46x34 cm

Smärre skador

155837

2012-11-06