Carl Fagerberg gips

Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips
Carl Fagerberg gips

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FAGERBERG, Carl (1878-1948): Lekande lokatter, signerad och daterad Carl Fagerberg 1911, gips, längd 92 cm, höjd 60 cm

smärre nagg

155848

2012-11-06