Dosa i silver 1800-tal

Dosa i silver 1800-tal
Dosa i silver 1800-tal
Dosa i silver 1800-tal
Dosa i silver 1800-tal
Dosa i silver 1800-tal
Dosa i silver 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DOSA, silver, 1800-tal, lock av pärlemorplatta, invändigt med adlig krona och monogram, höjd 2, 6,5x7 cm

Skador

155849

2012-11-06