Bengt Ribbentoft oljemålning

Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RIBBENTOFT, Bengt (samtida): Bränningar, signerad B Ribbentoft, olja på duk, 100x80 cm

155878

2012-11-06