Otto Hesselbom oljemålning

Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning
Otto Hesselbom oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HESSELBOM, Otto (1848-1913): Vinterlandskap, signerad O Hesselbom, olja på duk, 23,5x28 cm

Uppfodrad

155884

2012-11-06