Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HESSELBOM, Otto (1848-1913): Vinterlandskap, signerad O Hesselbom, olja på duk, 23,5x28 cm
Uppfodrad
155884
2012-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här