Elias Erdtman oljemålning

Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERDTMAN, Elias (1862-1945): Kustlandskap i aftonrodnad, signerad E. Erdtman, olja på duk, 22,5x48 cm

155888

2012-11-06