Siri Rathsman pastell

Siri Rathsman pastell
Siri Rathsman pastell
Siri Rathsman pastell
Siri Rathsman pastell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Dam med rött läppstift, signerad och daterad Siri Rathsman 1949, epreuve d´artiste, pastell, 35x25 cm

155893

2012-11-07