Skrin i silver
Vollendet
2012-11-05
155896
| Höchstes Gebot | 30 000 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
SKRIN, silver, rocailledekor, invändigt med förgyllning, importstämplat, 17,5x24,5 cm, vikt ca 1365 g, med nyckel