Skrin i silver

Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver

Såld för:

30 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKRIN, silver, rocailledekor, invändigt med förgyllning, importstämplat, 17,5x24,5 cm, vikt ca 1365 g, med nyckel

155896

2012-11-05