Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRER, 2 st, signerade Stephanie resp Duval, bl a Madame de Pompadour, 8x6,5 resp 8x6 cm

Slitage, pannå m spricka

155913

2012-11-06