Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STRÜWER, Ardy (född 1939): "Le petit Saint-Benoit", signerad och daterad Ardy Strüwer IX -77 Paris, X -79 Stockholm, blandteknik på matsedel, 32x22 cm
155920
2012-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här