Bengt Åberg oljemålning
2012-11-06
155930
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅBERG, Bengt (född 1941): "Besökaren", signerad och daterad Bengt Åberg 71, olja på duk, 70x70 cm