Katrin Kahl oljemålning

Katrin Kahl oljemålning
Katrin Kahl oljemålning
Katrin Kahl oljemålning
Katrin Kahl oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAHL, Katrin, "sommardrag", signerad och daterad -98, olja på duk, 73x60 cm

155938

2012-11-06