Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
WALLIN, David (1876-1957): "Fable Eternelle", signerad och daterad D. Wallin 1911, olja på duk, 81x100 cm
UTSTÄLLD: Salon Des Independants, Paris 1912
Zustandsbeschreibung
Små hål i duk, färgbortfall
155945
2012-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner