Skål Kina
Closed
2012-11-06
155946
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter 20 cm
Sprickor, nagg