Olle Nordberg olja

Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja
Olle Nordberg olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Valla kor, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 44x55 cm

155982

2012-11-06