Konst- och auktionskataloger
2012-11-10
155984
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONST- OCH AUKTIONSKATALOGER, ÄLDRE, (ca 80 st) rörande både konst, äldre grafik och konsthantverk, 1800- tidigt 1900-tal, även några bokauktionskataloger, samtliga häftade
Något nötta, vissa skador