Konst- och auktionskataloger
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONST- OCH AUKTIONSKATALOGER, ÄLDRE, (ca 80 st) rörande både konst, äldre grafik och konsthantverk, 1800- tidigt 1900-tal, även några bokauktionskataloger, samtliga häftade
Något nötta, vissa skador
155984
2012-11-10