Konst- och auktionskataloger

Konst- och auktionskataloger
Konst- och auktionskataloger

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONST- OCH AUKTIONSKATALOGER, ÄLDRE, (ca 80 st) rörande både konst, äldre grafik och konsthantverk, 1800- tidigt 1900-tal, även några bokauktionskataloger, samtliga häftade

Något nötta, vissa skador

155984

2012-11-10