Ingmar Hellfalk oljemålning

Ingmar Hellfalk oljemålning
Ingmar Hellfalk oljemålning
Ingmar Hellfalk oljemålning
Ingmar Hellfalk oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

HELLFALK, Ingmar (samtida): Fasanhöna, signerad och daterad -95, olja på duk, 46x38 cm

155985

2012-11-06