Utställningskataloger Konstakademien 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSTKATALOGER, ÄLDRE (18). Utställningskataloger från Akademien för de fria konsterna (Konstakademien), 1803-77, häftade i samtida gråpappersomslag eller gråpappersremsa.

Något nötta, fläckar, mindre skador.

155988

2012-11-10