Hiroshige träsnitt

Hiroshige träsnitt
Hiroshige träsnitt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Landskap med resenärer, 22x34 cm

Skador, veck, slitage

155993

2012-11-07