Adolf Baumgarten oljemålning

Adolf Baumgarten oljemålning
Adolf Baumgarten oljemålning
Adolf Baumgarten oljemålning
Adolf Baumgarten oljemålning
Adolf Baumgarten oljemålning
Adolf Baumgarten oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BAUMGARTNER, A. (1800/1900-tal): Hamnmotiv, signerad A. Baumgarten, olja på duk, 69,5x105,5 cm

155994

2012-11-10