Erik Olson gouache

Erik Olson gouache
Erik Olson gouache
Erik Olson gouache
Erik Olson gouache

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLSON, Erik (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson -1962, gouache, 48x101 cm

155998

2012-11-10