Torsten Palm oljemålning

Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PALM, Torsten (1885-1934): Stilleben med blommor, signerad och daterad T. Palm -28, olja på duk, 46x55 cm

Smärre färgbortfall

156000

2012-11-10