Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PALM, Torsten (1885-1934): Stilleben med blommor, signerad och daterad T. Palm -28, olja på duk, 46x55 cm
Smärre färgbortfall
156000
2012-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här