Klubbat för:
3 000 SEK
1 000 SEK
KUNIAKI, Utagawa (verksam ca 1850-60 ), 2 st: Skådespelare, signerade i toshidamisigill, obanformat ca 34x24 cm vardera
Slitage, veck
156007
2012-11-07