Kuniaki träsnitt

Kuniaki träsnitt
Kuniaki träsnitt

Klubbat för:

3 000 SEK

1 000 SEK

KUNIAKI, Utagawa (verksam ca 1850-60 ), 2 st: Skådespelare, signerade i toshidamisigill, obanformat ca 34x24 cm vardera

Slitage, veck

156007

2012-11-07