Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Kvinna i hatt, olja på pannå, 21x15,5 cm
Zustandsbeschreibung
Krackelyrer, retuscher
156011
2012-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner