Kvinna i hatt oljemålning

Kvinna i hatt oljemålning
Kvinna i hatt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Kvinna i hatt, olja på pannå, 21x15,5 cm

Zustandsbeschreibung

Krackelyrer, retuscher

156011

2012-11-06