Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap med figurer, olja på duk, 101x123 cm
Färgbortfall
156028
2012-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här