Chiffonjé senempire

Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire
Chiffonjé senempire

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHIFFONJÉ, senempire, mahognyfanerad, svart stenskiva, inredningen valnötsfanerad, höjd 150, 96x49, nycklar finns

Smärre skador, skivan senare

156056

2012-11-10