Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHIFFONJÉ, senempire, mahognyfanerad, svart stenskiva, inredningen valnötsfanerad, höjd 150, 96x49, nycklar finns
Smärre skador, skivan senare
156056
2012-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här