Armlänsstolar 1 par Louis XV
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARMLÄNSSTOLAR, 1 par, Louis XV, träskuren dekor, bonade, rygg och sits med rotting
PROVENIENS: Carlsbergs herrgård, Östergötlands län
Åsby herrgård, Västmanlands län
Smärre skador, lagningar och kompletteringar
156060
2012-11-10