Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
COLLIN, Marcus (1882-1966): Krogsnack, signerad och daterad Collin -45, pastell, 22x33 cm
156063
2012-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här