Marcus Collin pastell

Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COLLIN, Marcus (1882-1966): Krogsnack, signerad och daterad Collin -45, pastell, 22x33 cm

156063

2012-11-07