Byrå Karl Johan-stil

Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil
Byrå Karl Johan-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, Karl Johan-stil, mahogny, höjd 86, 78x47 cm, nyckel finns

Ytskador, slitage

156066

2012-11-10