Damarbetsbord sengustaviansk
2012-11-10
156068
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DAMARBETSBORD, sengustaviansk, mahognyfanerat, höjd 74,5, 52x39,5 cm
PROVENIENS: Carlsbergs herrgård, Östergötlands län
Åsby herrgård, Västmanlands län
Skador