Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAMARBETSBORD, sengustaviansk, mahognyfanerat, höjd 74,5, 52x39,5 cm
PROVENIENS: Carlsbergs herrgård, Östergötlands län
Åsby herrgård, Västmanlands län
Skador
156068
2012-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här